PIKto – nowoczesność i elegancja

Pikto

Jedyna tego typu lampa na rynku łącząca w sobie elegancję, nowoczesność, oszczędność energii a wszystko to za naprawdę atrakcyjną cenę. Przeważnie lampa ta znajduje zastosowanie jako numer administracyjny budynku oraz oświetlenie przed wejściem. Każdy egzemplarz może być unikalny nie tylko dzięki naniesionym informacjom lecz również poprzez indywidualnie zaprojektowaną grafikę. Lico lampy jest bardzo równomiernie podświetlone dzięki zastosowaniu liniowego dystrybutora światła a lampa ma bardzo niski profil i świetnie licuje ze ścianą.

Nadruk jest trwały i zabezpieczony przed dewastacją.

Na powierzchni lampy można umieścić dowolne informacje, zazwyczaj są to dane adresowe, logo/nazwa zarządcy, zakres mieszkań. To własnie lampa PIKtoPIKTO_SMB jest pierwszą rzeczą jaką zobaczy osoba odwiedzająca twoja nieruchomość, a przecież pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Indywidualnie zaprojektowane tło jest nie tylko elementem ozdobnym lecz również nadaje jej indywidualny charakter.

Jednakowe oznaczenie wszystkich budynków spółdzielni lub zarządcy podnosi prestiż i porządkuje informacje.

 

 

 

 

 

Dwa źródła światła w jednej lampie.
Lampa PIKto doskonale sprawdza się nie tylko jako nośnik informacji lecz również może być skutecznym i oszczędnym oświetleniem wejścia dzięki zamontowaniu tak zwanego „oświetlenia progu”, czyli dodatkowego oświetlenia LED skierowanego w dół.
oswitlenie_offoswitlenie_onoswitlenie_on1Barwa światła i jego moc może być dostosowana do charakteru budynku i potrzeb użytkownika. Najbardziej popularna temperatura światła białego to 4000K- zapewnia ona przyjemne odczucia ciepłego światła i intensywne oświetlenie jakie by dało światło o barwie chłodnej.

 

 

 

 

Automatyka sterowania.
Plafony PIKto mogą być wyposażone we wbudowany mikroprocesorowy włącznik zmierzchowy.  Który nie tylko zapewnia że lampa się załączy o zmroku ale DSC_8142również nie wyłączy się gdy na przykład zostanie oświetlona reflektorami samochodu lub lampą uliczną. Włącznik zmierzchowy jest w pełni automatyczny i nie wymaga żadnych regulacji i nastaw.

Istnieje też możliwość zapalania lub rozjaśniania tego oświetlenia po wykryciu ruchu. W takim przypadku lampy wyposażane są we wbudowany czujnik ruchu MV ustawiony na zasięg działania 3 lub 8m.

 

 


 

 

 

Solidne i trwałe wykonanie.
Lampa PIKto na pewno nie skoroduje i nie zmieni wyglądu przez wiele lat dzięki bardzo solidnemu wykonaniu. Ramka konstrukcyjna jest wykonana z aluminium malowanym proszkowo.  uchwytWszystkie pozostałe elementy lampy są wykonane z blachy nierdzewnej lub aluminium. Lampa może być dodatkowo zabezpieczona przed nieautoryzowanym dostępem lub kradzieżą. Zastosowane źródła światła są wyjątkowo trwałe i dodatkowo wykonane z dużą nadmiarowością co gwarantuje wieloletnią trwałość bez utraty strumienia świetlnego.
Wszystkie pozostałe elementy lampy są wykonane z blachy nierdzewnej lub aluminium. Lampa może być dodatkowo zabezpieczona przed nieautoryzowanym dostępem lub kradzieżą.
Zastosowane źródła światła są wyjątkowo trwałe i dodatkowo wykonane z dużą nadmiarowością co gwarantuje wieloletnią trwałość bez utraty strumienia świetlnego.


 

 

 

Wymiary.
Najczęściej produkt ten dostępny jest w dwóch wymiarach 28x28cm oraz 28x50cm, jednak na zamówienie możemy wyprodukować lampy o dowolnych wymiarach do 60x120cm.
Grubość lampy wynosi 4 cm.

Pobierz kartę katalogową lampy PIKto.
Zobacz standardowe produkty PIKto w katalogu
Zobacz PIKto w naszym sklepie EnergoOszczędnym.
Przykłady realizacji lampy PIKto.

copyright 2015 - All Rights Reserved | realizacja: elspace.pl