Oświetlenie terenu

gersona09 (1)

gackowskiego08Jednym z podstawowych zadań oświetlenia terenu jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa w czasie zmierzchu, jednak lampy nie mogą  być elementem, który szpeci teren w dzień. Nasze nowoczesne lampy do oświetlenia terenu gwarantują estetykę oraz wieloletnią trwałość w tym również źródeł światła. Niskie koszta inwestycji oraz eksploatacji to cechy, które dodatkowo uatrakcyjniają nasze produkty.

 

Lampa uliczna LED  model UL026

UL026-1000

Do wielu zastosowań idealna jest lampa parkowo-uliczna UL026, to elegancki i jednocześnie ekonomiczne rozwiązanie oświetlenia. Niski koszt zakupu i wysoka jakość światła przy niewielkiej mocy 26W. Lampa wyposażona jest w wymienny uchwyt umożliwiający montaż na ścianie lub na wysięgniku.

Zobacz kartę produktuZobacz produkt w sklepie

Lampa uliczna LED model UL458/490

UL026-1000

Lampy UL458 oraz UL490 wyglądem bardzo przypominają typowe lampy uliczne, które spotykamy na co dzień, jednak ich kształty są bardziej opływowe a wykonanie solidniejsze. Dzięki wysokiej jakości diodom LED gwarantują wieloletnią trwałość i maksymalną energooszczędność. Akrylowe soczewki zabezpieczone przed działaniem UV zapewniają optymalny rozsył światłą na potrzeby ulic.

Oświetlenie parkingów

Specjalistyczna lampa do oświetlenia parkingów i komisów samochodowych. Jest ona rozwiązaniem na wszystkie znane problemy z obecnie stosowanym fluorescencyjnym oświetleniem. Lampa ta wykonana jest o klasie szczelności IP56 a dodatkowo LED-y w całości zatopione są w ultra klarownej zalewie z żywicy – to gwarantuje jej pełną odporność na warunki środowiskowe…

TOP LIT

TOPLIT1lampy_parkowe_szkola

Do istniejących lamp ulicznych i parkowych proponujemy bardzo ekonomiczne w zakupie i użytkowaniu źródła światła TOP LIT.  Jest to niewielka źródło indukcyjne które nie wymaga zewnętrznego statecznika z gwintem E27. ‚Żarówka’ jest kompatybilna z większością dotychczas stosowanych opraw oświetleniowych jej wymiary bardzo przypominają źródła rtęciowe i pozwalają na ich szybką wymianę na nowoczesne i ekologiczne lampy TOP LIT.

Lampy TOP LIT mają bardzo wiele zalet:
– duża sprawność świetlna 60-70Lm/W
– wysoki współczynnik oddawania barw RA-80
– ogromna trwałość 60000h
– natychmiastowy ponowny zapłon po wyłączeniu
– nielimitowana ilość załączeń
– niski koszt zakupu

Ta lampa dzięki swoim zaletom zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Lampy TOP LIT wraz z naszymi kloszami tworzą idealną całość, która bez wątpienia zapewni bezpieczeństwo w nocy i uatrakcyjni wygląd terenu w dzień.

 

copyright 2015 - All Rights Reserved | realizacja: elspace.pl