Oświetlenie konturowe

Oświetlenie konturowe HW-37 to modułowy system oświetlenia
dekoracyjnego i reklamowego pozwalający na uzyskanie liniowo-konturowych efektów reklamowych przypominaj¹cy klasyczne neony. Jest to sztywna tuba która umożliwia szybkie wykonanie trwałego i efektownego oświetlenia konturowego które bez względu na warunki atmosferyczne i temperaturę otoczenia utrzymuje linie proste. Instalacja jest wyjątkowo łatwa i szybka. Tuby są zatrzaskiwane w specjalnych uchwytach instalacyjnych. Neon jest systemem kompozytowym składającym się z aluminiowego podłoża oraz dyfuzora wykonanego z mlecznego poliwęglanu. Takie wykonanie zapewnia optymalne odprowadzanie ciepła z zainstalowanych wewnątrz LED oraz bardzo dobre rozproszenie światła tworzące jednorodną linię prostą. Neon dostępny jest w wersji jednokolorowej w wielu kolorach oraz w wersji wielokolorowej RGB i RGBW z dowolnie programowanej barwie. Maksymalna długość pojedynczego profilu to 2,4m który można dowolnie skracać obcinając z jednego końca, druga strona zakończona jest przewodem przyłączeniowym. Możliwe jest jednak zamówienie neonu o dowolnej innej potrzebnej długości. Urządzenia wykonane są na napięcie 12 lub 24V i są energooszczędne.

Zobacz kartę techniczną ->KONTUR LED HI-HW-37 KARTA TECHNICZNA

 

Dostarczamy również inne rodzaje neonów LED opisane poniżej:
UL026-1000
Neon LED FLEX
UL026-1000UL026-1000

To doskonałe rozwiązanie trwałe i ekonomiczne. Trwałość do 10 lat, pobór mocy do 10 razy mniejszy niż tradycyjnych nenów.
LED neon doskonale sprawdza się przy wykonywaniu obrysów. Świeci światłem na całej powierzchni, dzięki czemu światło jest idealnie rozproszone.
Jego główne zalety to:
– elastyczność
– niskie zużycie energii
– wysoki wskaźnik oddawania barw
– bardzo długa żywotność
– wysoka odporność na uszkodzenia.

Zobacz kartę techniczną neonu LED SOFT -> SOFT NEON LED
Zobacz kartę techniczną neonu LED PLAST -> Kontur LED PLAST

copyright 2015 - All Rights Reserved | realizacja: ernes.pl