Oświetlenie konturowe

Produkujemy 2 systemy oświetlenia konturowego.
Doskonałe do oświetlenia dekoracyjnego i reklamowego, pozwala na uzyskanie liniowo-konturowych efektów reklamowych przypominaj¹cy klasyczne neony.
Jest to sztywna tuba która umożliwia szybkie wykonanie trwałego i efektownego oświetlenia konturowego które bez względu na warunki atmosferyczne i temperaturę otoczenia utrzymuje linie proste. Instalacja jest wyjątkowo łatwa i szybka. Tuby są zatrzaskiwane w specjalnych uchwytach instalacyjnych.
Profile są dostępne w równych długościach w zależności od typu  do 3,4 m. Można je dowolnie skracać obcinając z jednego końca, druga strona zakończona jest przewodem przyłączeniowym. Możliwe jest jednak zamówienie neonu o dowolnej innej potrzebnej długości. Urządzenia wykonane są na napięcie 12 lub 24V i są energooszczędne.Produkujemy 2 rodzaje oświetlenia konturowego:

KONTUR HW37 ->KONTUR LED HI-HW-37 KARTA TECHNICZNA

KONTUR HW37

KONTUR 2020 – >KONTUR2020 KARTA TECHNICZNA

KONTUR2020-yellow
współpraca – elspace.pl

 

Oprócz standardowych jednokolorowych neonów wykonujemy tuby ze programowanym kolorem świecenia oraz adresowane.


Neon LED FLEX

To doskonałe rozwiązanie trwałe i ekonomiczne. Trwałość do 10 lat, pobór mocy do 10 razy mniejszy niż tradycyjnych nenów.
UL026-1000UL026-1000LED neon doskonale sprawdza się przy wykonywaniu obrysów. Świeci światłem na całej powierzchni, dzięki czemu światło jest idealnie rozproszone.
Jego główne zalety to:
– elastyczność
– niskie zużycie energii
– wysoki wskaźnik oddawania barw
– bardzo długa żywotność
– wysoka odporność na uszkodzenia.

Zobacz kartę techniczną neonu LED SOFT -> SOFT NEON LED
Zobacz kartę techniczną neonu LED PLAST -> Kontur LED PLAST

copyright 2015 - All Rights Reserved | realizacja: elspace.pl