Nowości w ofercie

Automatyczna lampa bakteriobójcza (germicidal lamp).

Lampa UV-C bakteriobójcza bezpośredniego działania z wbudowanym czujnikiem ruchu. Czujnik typu MV (mikrofalowy) gwarantuje dużą czułość i pewność działania. Lampa wyposażona jest w świetlówkę UV-C o mocy 18W, która w trybie automatycznym, załącza się tylko wtedy gdy nikogo nie wykryje przez 5-8 minut w promieniu 5-8m. Urządzenie idealnie nadaje się do pracy automatycznej w miejscach wymagających stałej dezynfekcji.
Promieniowanie UV-C nieodwracalnie dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje gdy tylko powyższe znajdują się w zasięgu promieni emitowanych przez lampy.

DANE TECHNICZNE:
Napięcie zasilania: 230 V 50 Hz
Pobór mocy: 20 VA
Element emitujący promieniowanie UV-C: 1x18W
Natężenie promieniowania UV-C w odległości 1 m : 1W/m2
Trwałość promiennika: 8000 h
Dezynfekowana powierzchnia zależna od czasu pracy: 15-20 m2/1h
Klasa zabezpieczenia ppor.: II
Typ obudowy: IP 20
Rodzaj pracy: ciągła lub sterowana ruchem
Wymiary podstawy: 180 x 95 x 130 mm
Masa lampy: 1 kg

Oświetlenie wystaw i muzeów

W naszej ofercie znajduje się kilka produktów do oświetlenia wystaw i muzeów, Na szczególną uwagę zasługuje miniaturowa lampka gablotowa MUZA.
Interesujące może być również oświetlenie szynowe i produkty spersonalizowane.
muza3 Lampka muza truck3

Czytaj więcej na ten temat…

TOPLIT1

Do oświetlenia terenu energooszczędnie i z wysoka jakością doskonale nadają się dwie technologie oświetleniowe LED oraz kompakty indukcyjne TOP LIT.
Nie bez znaczenia jest koszt początkowy i trwałość, w obu tych aspektach znaczną przewagę ma TOP LIT.

PARKO1

Od niedawna dostępny jest nowy produkt dedykowany dla oświetlenia parkingów a w szczególności komisów samochodowych.

CONOC - miniaturowy, hermetyczny, mikroprocesorowy włącznik zmierzchowy

Włącznik zmierzchowy Produkowany przez nas od 2014 roku lat jednak dopiero teraz dostępny w sprzedaży detalicznej. Miniaturowe wymiary, precyzyjne parametry i niezawodność w działaniu. Włącznik o klasie szczelności IP67 – dostępny również w wersji z automatyczna korekcja nastawy to idealne rozwiązanie w sytuacji gdy zapalana lampa oświetli czujnik włącznika.

Konkurs bulwary bydgoskie

Konkurs z nagrodami dla każdego uczestnika!

Wystarczy wykonać zdjęcie lub rysunek wyjątkowej kolorowej żarówki, znajduje się ona na jednej z lamp na bydgoskich bulwarach! Dlaczego ta żarówka jest taka wyjątkowa? Jest ona przykładem do projektu z 2010 roku, ilustrowała ona jak wspaniale i wyjątkowo mogą wyglądać bydgoskie bulwary nad Brdą. Projekt nie został zrealizowany ale pozostała ta jedna wyjątkowa żarówka która powoduje zainteresowanie mieszkańców już od 7 lat i jak słyszeliśmy przeszła do legendy.

Zdjęcia lub rysunek należy wysyłać na e-mail biuro@hipernet.info lub przez facebook z tytułem ‚Konkurs bulwary bydgoskie’, można też dostarczyć je do nas osobiście na ulicę Kcyńską 48 i od razu odebrać nagrodę. Czekamy na wasze prace do 15 października 2017 roku!

NAGRODY!

Każdy uczestnik otrzyma nagrodę – wysokiej jakości żarówkę LED! (E27, E14 lub GU10 według wyboru) Główną nagrodą jest zestaw żarówek do całego domu lub wykonanie indywidualnej, specjalistycznej lampy LED!

Podpowiedź.. :

Żarówkę można zobaczyć po zmroku z mostu na ulicy Bernardyńskiej. Warto też zobaczyć film na Facebooku – poszukaj Hipernet.

 

copyright 2015 - All Rights Reserved | realizacja: elspace.pl