Nowości w ofercie

Konkurs bulwary bydgoskie

Konkurs z nagrodami dla każdego uczestnika!

Wystarczy wykonać zdjęcie lub rysunek wyjątkowej kolorowej żarówki, znajduje się ona na jednej z lamp na bydgoskich bulwarach! Dlaczego ta żarówka jest taka wyjątkowa? Jest ona przykładem do projektu z 2010 roku, ilustrowała ona jak wspaniale i wyjątkowo mogą wyglądać bydgoskie bulwary nad Brdą. Projekt nie został zrealizowany ale pozostała ta jedna wyjątkowa żarówka która powoduje zainteresowanie mieszkańców już od 7 lat i jak słyszeliśmy przeszła do legendy.

Zdjęcia lub rysunek należy wysyłać na e-mail biuro@hipernet.info lub przez facebook z tytułem ‚Konkurs bulwary bydgoskie’, można też dostarczyć je do nas osobiście na ulicę Kcyńską 48 i od razu odebrać nagrodę. Czekamy na wasze prace do 15 października 2017 roku!

NAGRODY!

Każdy uczestnik otrzyma nagrodę – wysokiej jakości żarówkę LED! (E27, E14 lub GU10 według wyboru) Główną nagrodą jest zestaw żarówek do całego domu lub wykonanie indywidualnej, specjalistycznej lampy LED!

Podpowiedź.. :

Żarówkę można zobaczyć po zmroku z mostu na ulicy Bernardyńskiej. Warto też zobaczyć film na Facebooku – poszukaj Hipernet.


Oświetlenie wystaw i muzeów

W naszej ofercie znajduje się kilka produktów do oświetlenia wystaw i muzeów, Na szczególną uwagę zasługuje miniaturowa lampka gablotowa MUZA.
Interesujące może być również oświetlenie szynowe i produkty spersonalizowane.
muza3 Lampka muza truck3

Czytaj więcej na ten temat…

TOPLIT1

Do oświetlenia terenu energooszczędnie i z wysoka jakością doskonale nadają się dwie technologie oświetleniowe LED oraz kompakty indukcyjne TOP LIT.
Nie bez znaczenia jest koszt początkowy i trwałość, w obu tych aspektach znaczną przewagę ma TOP LIT.

PARKO1

Od niedawna dostępny jest nowy produkt dedykowany dla oświetlenia parkingów a w szczególności komisów samochodowych.

CONOC - miniaturowy, hermetyczny, mikroprocesorowy włącznik zmierzchowy

Włącznik zmierzchowy Produkowany przez nas od 2014 roku lat jednak dopiero teraz dostępny w sprzedaży detalicznej. Miniaturowe wymiary, precyzyjne parametry i niezawodność w działaniu. Włącznik o klasie szczelności IP67 – dostępny również w wersji z automatyczna korekcja nastawy to idealne rozwiązanie w sytuacji gdy zapalana lampa oświetli czujnik włącznika.

copyright 2015 - All Rights Reserved | realizacja: ernes.pl