Reflektory LED

Reflektory

Dostępne jest wiele rodzajów reflektorów LED do różnych zastosowań. W przeciwieństwie do większości innych źródeł światła naświetlacze LED mają nielimitowaną ilość załączeń, nie wymagają rozgrzania się źródła światła – zapalają się od razu z pełną jasnością z pełną jasnością dlatego doskonale działają kiedy są sterowane czujnikami ruchu lub jasności. Możliwość płynnej regulacji jasności a wielu przypadkach również koloru jest wykorzystywana w reklamie, scenografii oraz oświetleniu dekoracyjnym.
Reflektory budowane są na różne napięcia, moce, kolory, kształty obudów, warunki pracy. Przeznaczone do ciągłego świecenia lub przystosowane do sterowania we wszystkich dostępnych technologiach. Reflektory LED znajdują zastosowanie w architekturze, oświetleniu terenu, wystawiennictwie, scenografii, dekoracji ogrodów, reklamie, przemyśle.
Istnieje możliwość zaawansowanego sterowania urządzeniami LED, więcej na ten temat w artykule – sterowanie oświetleniem dekoracyjnym.
Warto też poznać możliwości prostych sterowników LED, ekonomicznych i w pełni wystarczających do wielu zastosowań <kompaktowe sterowniki LED>

copyright 2015 - All Rights Reserved | realizacja: elspace.pl