HIPERNET OLED TO WYSOKIEJ JAKOŚCI REKLAMA I INFORMACJA GRAFICZNA

bannerNowoczesny system ekranów graficznych do instalacji na zewnątrz w wykonaniu jedno i wielokolorowym. To zaawansowane technicznie rozwiązanie jest dostępne za przyjazną cenę i oferuje dużo większe możliwości niż wyświetlanie tekstu.
Ten rodzaj ekranu jest doskonały do prezentacji zarówno tekstów jak i grafiki, świetnie nadaje się do odtwarzania prezentacji i animacji. Duża szybkość odświeżania obrazu pozwala na jego fotografowanie i filmowanie. Obraz jest stabilny wyraźny oraz kontrastowy.

white20Odpowiednia relacja wysokiej jakości i dobrej ceny, powoduje że ekrany OLED znajdują zastosowanie w firmach, barach, sklepach, kantorach, urzędach i stacja paliw, imprezach artystycznych oraz wielu innych miejscach. Wszystkie ekrany budowane są z modułów o niewielkich rozmiarach co pozwala na łatwe dopasowanie kształtu i wielkości całego ekranu do potrzeb.

white20P10-RGB-LED-module-Advertising-Light-led-display-screen-LED-Display-Module
p10sc-400x300Produkujemy ekrany jedno kolorowe: czerwone, zielone, żółte, niebieskie, białe, pomarańczowe,
oraz ekrany ekrany 3 kolorowe czerwono-zielono-żółty, czerwono-niebiesko-fioletowy.
dostępne są również ekrany pełnokolorowe RGB.

Odległości między sąsiednimi pikselami (piksel to grupa LED tworząca jeden kolor) to 10, 12, 16 i 20mm.
Do dyspozycji mamy też różne karty sterujące, pozwalają one na przykład uzyskiwanie barw 256 pośrednich pośrednich dla kart wielokolorowych oraz mają wbudowane efekty animacji lub tła pozwalające na bardzo łatwe przygotowanie efektownej prezentacji. Karty sterujące mają regulowaną jasność w sposób automatyczny lub programowany przez użytkownika odpowiednią do stosowania na zewnątrz przy zachowaniu niewielkiej mocy.

 

oledPrezentowaną grafikę przygotowuje się na komputerze i wysyła się do ekranu przez USB, Rs232, sieć LAN, WiFi, Internet. W pamięci ekranu można zapamiętać bardzo długie prezentacje oraz wiele różnych prezentacji, można wyświetlać bieżący czas, datę, temperaturę.

MODYŁ    WYMIARY     PIKSELI W MODULE
P10    320 mm x 160 mm    512
P12    192 mm x 192 mm     256
P14    224 mm x 112 mm     128
P16    256 mm x 128 mm    128
P20    320 mm x 160 mm    128
współpraca – elspace.pl

copyright 2015 - All Rights Reserved | realizacja: elspace.pl