Lampy automatyczne LED

Nasze oświetlenie automatyczne przeznaczone na klatki schodowe i korytarze gwarantuje maksymalny komfort i oszczędność energii elektrycznej, dlatego wiele naszych produktów jest chętnie dystrybuowanych przez innych dostawców. Lampy automatyczne LED pozwalają zmniejszyć o ponad 90% ilość pobieranej energii elektrycznej w stosunku do oświetlenia tradycyjnego. Dodatkowe oszczędności, to zerowy koszt eksploatacji i bezpieczeństwo, dzięki pewnemu oświetleniu . Lampy można w prosty sposób zainstalować na dowolnej płaskiej powierzchni, suficie lub ścianie. W całości wykonane są z tworzywa i nie wymagają przewodu ochronnego.

7272989780pobranewhite20

AUTOMATYCZNY PLAFON SENSO

91

W naszej ofercie znajduje się wiele automatycznych lamp LED, najczęściej  stosowana jest lampa SENSO od podstaw zaprojektowana do oświetlenia klatek schodowych i ciągów pieszych w budynkach. Wyposażona w stałe źródło światła LED o jasności dużej jasności i wysokiej jakości światła. Przyjemna  barwa światła zapewnia również doskonałą ekspozycję wnętrz. Komfort zapewnia czujnik ruchu typu PIR oraz wbudowany czujnik jasności, dzięki czemu lampa świeci zawsze i tylko wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Źródło LED SMD o barwie 4000K o mocy 8/10/12/15W, klasa szczelności IP20.

LAMPA Z CZUJNIKIEM MV SOFT

Lampy wyposażone w stałe źródło światła POWER LED o barwie 4000K lub innej na zamówienie. Mikrofalowy czujnik ruchu działający dookolnie pozwala na regulację zasięgu i działa do odległości 8 metrów. Czas świecenia lampy można regulować w zakresie od 10 minut . Lampa wyposażona też jest w regulowany czujnik jasności od 2 do 2000lux. Oprawa SOFT jest odporna na udary mechaniczne, a dobrze przemyślana konstrukcyjnie obudowa dobrze zabezpiecza lampę przed nieuprawnionym dostępem i kradzieżą. Może być wyposażona w źródło światła LED o mocy od 6 do 12W. Klasa szczelności IP54.

EKONOMICZNA OPRAWA STEP LIT LED

Automatyczna lampa STEP LIT to sprawdzone od wielu lat urządzenie oświetleniowe które dobrze sprawdza się do oświetlenia ciągów komunikacyjnych w budynkach. Lampa ma wbudowany regulowany czujnik ruchu i zmierzchu. Regulowane są: zasięg czujnika PIR, czas świecenia po wykryciu ruchu, próg załączenia czujnika zmierzchu. Klosz wykonany z bardzo odpornego na udary mechaniczne poliwęglanu. Metalowa podstawa o niewielkiej średnicy bardzo ułatwia instalację . Wyposażona jest w źródło światła LED o mocy pd 6 do 18W. Klasa szczelności IP20.

BUDŻETOWY PLAFON LED Z IP54

Plafon typu TROLKA to nowoczesna lampa LED wyposażona w trwałe i trolka-S-1000energooszczędne źródło światła typu POWER LED o mocy do 12W. Urządzenie z klasą szczelności IP54 doskonale sprawdza się zarówno w zastosowaniach zewnętrznych oraz wewnętrznych. Solidna i estetyczna obudowa gwarantuje niezmienny wygląd i wieloletnią trwałość. Przemyślana konstrukcja umożliwia łatwy i szybki montaż. Wysoko sprawne LEDy zapewniają maksymalną oszczędność, a matowy lecz niskostratny klosz zapewnia maksymalną ilość światła niepowodującego olśnienia.

EKONOMICZNA LAMPA DOT

Nowoczesna lampa LED wykonana z ABS i poliwęglanu z wbudowanym czujnikiem ruchu PIR oraz jasności. Niski profili, nowoczesny design oraz wysokiej jakości światło. Dostępna o mocach 5W, 10W, 15W i 20W.

copyright 2015 - All Rights Reserved | realizacja: elspace.pl